Kvalitní webové stránky za rozumnou cenu

Tvořím firemní a osobní webové stránky na míru. Prezentujte návštěvníkům svých stránek služby tak, aby skutečně zaujaly a web vám získával nové klienty. Používám redakční systém WordPress, pro který vytvořím grafický design a funkce na míru.

Návrh struktury webu

Pomohu vám navrhnout, jaké by vaše webovky měly mít podstránky a jaký by na nich měl být obsah.

Grafika na míru

Web musí zaujmout na první pohled. K tomu skvěle poslouží grafický návrh na míru.

Kódování a programování

Když víme, co chceme, přichází na řadu programování a kódování. Během realizace máte možnost pravidelně (dle domluvy např. 1x týdně) nahlédnout, v jaké fázi vývoje se web aktuálně nachází.

Naplnění webu obsahem

Když je web po funkční stránce připraven, na řadě je jeho naplnění obsahem. Zde se můžeme domluvit, zda si obsahem web naplníte sami, nebo tento krok necháte na mně.

Vytvoření srozumitelné dokumentace

K webovým stránkám zpracuji přehlednou dokumentaci, díky které si budete moci obsah webu sami snadno upravovat a to i bez znalosti programování nebo jazyka HTML.

Dlouhodobá údržba stránek

Za web neplatíte žádné měsíční poplatky a další správa z mé strany není nutná. Přesto ji doporučuji, výrazně se tak mimo jiné prodlouží životnost stránek a z celkového pohledu tak ušetříte.

Vybrané realizace

Lukohra.cz

Lukohra.cz

Kompletní realizace jednostránkového webu pro prezentaci týmové hry Lukohra na Praze 5.

Zobrazit web
m3m.cz

m3m.cz

Redesign webových stránek přední české projekční kanceláře M3M.

Zobrazit web
chcipotisk.cz

chcipotisk.cz

Vytvoření nové šablony pro e-shop ChciPotisk.cz na WordPress + WooCommerce.

Zobrazit web
ova.cz

ova.cz

Redesign webu předního českého architektonického studia realizovaný ve spolupráci s Atreo.cz.

Zobrazit web

Tvorba webových stránek na WordPressu Praha

Hledáte spolehlivého vývojáře webových stránek na WordPressu, se kterým se můžete setkat v Praze? V Praze mám většinu klientů, se kterými se zde dle potřeby setkávám. Je-li tedy předmětem vašeho zájmu tvorba webových stránek Praha, jste tu jednoznačně správně.

Tvorba webu Kolín, Kutná Hora, Čáslav, Nymburk, Poděbrady

Protože bydlím v Kolíně, samozřejmě rád nabídnu své služby tvorby webu v lokalitách Kolín, Nymburk, Poděbrady, Kutná hora, Čáslav a dalších přilehlých obcích. Nemůžete na Kolínsku a okolí najít spolehlivého vývojáře a správce firemních webových stránek? Potkejme se, nebo se spojme telefonicky. Zjistíme, zda vzájemná spolupráce může dávat smysl.

Webovky vám mohu vytvořit, ať už jste kdekoliv

Internetové stránky na WordPressu vám mohu vytvořit nejen v Praze a Kolíně. Pracuji s klienty po celé České republice i na Slovensku a zkušenosti mám i s klienty ze zahraničí. Můžeme komunikovat přes e-mail, telefonicky nebo skrz video hovory. Vzdálenost není ani pro tvorbu kvalitních webů nejen na WordPressu žádnou překážkou.

Kvalitní webové stránky za rozumnou cenu

Mou specializací je tvorba webových stránek na systému WordPress. Stavím vlastní HTML a CSS šablony pro Wordpress na míru. Díky tomu je web rychlý a bezpečný. Klient si navíc může obsah sám pohodlně spravovat - zcela bez potřeby znalosti HTML, CSS, PHP nebo jakýchkoliv jiných jazyků - stavím přehledné uživatelské rozhraní, které budete využívat s radostí. WordPress mi umožňuje snížit náklady na vývoj a vy díky tomu získáte kvalitní webovky za rozumnou cenu.

Začněte nezávaznou poptávkou