Co je to copywriting?

Copywriting znamená tvorbu textů na míru. Zpravidla se tento pojem uvádí v souvislosti s tvorbou textů pro webové stránky a internetovou reklamu.

K čemu copywriting slouží?

Svým zákazníkům musíte představit své služby či zboží. Text je přitom společně s fotografiemi a videem hlavní nástroj, který k tomu můžete v on-line prostředí využít. Kromě zákazníků texty využívají také vyhledávače a mnoho dalších služeb. Správně sepsané texty vám pomohou dostat se k zákazníkům, kteří na internetu vyhledávají.

Spolehlivý externí copywriter

Svěřte své texty do rukou odborníkovi. Třeba z těchto důvodů.

Proč vsadit na kvalitní texty?

Budete na internetu vidět
Získáte nové zákazníky
Zvýšíte své tržby
Méně dotazů
Zvýšíte věrnost zákazníků

Proč texty ode mě?

Rychlé dodání
Srozumitelné texty
12 let zkušeností
Rozumná cena
Optimalizuji pro vyhledávače
Firemní blog
A další...

Kvalitní copywriting rychle a spolehlivě

Tvorbě SEO textů se na internetu věnuji již od roku 2011. Za tu dobu jsem získal bohaté zkušenosti. Umím sepsat texty, které se umístí na předních místech ve vyhledávačích a vám budou dlouhodobě získávat nové klienty.

Ať už potřebujete sepsat PR články pro linkbuilding, popsat produkty a kategorie, nebo otextovat celý web včetně pravidelných příspěvků na blog, rád vám nabídku své služby – kvalitní copywriting za rozumnou cenu rychle a spolehlivě.

Pro co vám vytvořím texty?

Zajímá vás, pro co vešchno dokážu texty vytvořit?

PR články
Kategorie e-shopu
Zboží a služby
PPC reklamy
Sociální sítě
Newslettery
Firemní blog

S kým budete spolupracovat?

Je důležité vědět, kdo se bude na vašem projektu podílet. Přečtěte si o mých zkušenostech a zjistěte, co o mně říkají klienti.

Lukáš Jirsa
Specialista na WordPress a texty

Tvorbě webových stránek a obsahovému marketingu se věnuji již od roku 2011. Začal jsem od nejmenších projektů, dnes pomáhám s prodejem zboží a služeb přes internet i těm největším.

Více o mně

Recenze mých služeb

Začněte nezávaznou poptávkou