Kvalitní webové stránky za rozumnou cenu

Tvořím firemní a osobní webové stránky na míru. Prezentujte návštěvníkům svých stránek služby tak, aby skutečně zaujaly a web vám získával nové klienty. Používám redakční systém WordPress, pro který vytvořím grafický design a funkce na míru.

Na co se můžete spolehnout?

Tvorbě webových stránek se věnuji již 15 let. Na tohle se můžete spolehnout.

Jaký web dostanete?

Rychlý
Bezpečný
Responzivní
Přehledný
Dlouhodobě funkční
Oblíbený u vyhledávačů
Snadno spravovatelný

Proč web ode mě?

Kvalitní práce
Rozumná cena
Otevřeně komunikuji
15 let zkušeností
Pozornost detailům
Dodržování dohod

Co všechno mohu nabídnout?

Návrh struktury webu

Pomohu vám navrhnout, jaké by vaše webovky měly mít podstránky a jaký by na nich měl být obsah.

Grafika na míru

Web musí zaujmout na první pohled. K tomu skvěle poslouží grafický návrh na míru.

Kódování a programování

Když víme, co chceme, přichází na řadu programování a kódování. Během realizace máte možnost pravidelně (dle domluvy např. 1x týdně) nahlédnout, v jaké fázi vývoje se web aktuálně nachází.

Naplnění webu obsahem

Když je web po funkční stránce připraven, na řadě je jeho naplnění obsahem. Zde se můžeme domluvit, zda si obsahem web naplníte sami, nebo tento krok necháte na mně.

Vytvoření srozumitelné dokumentace

K webovým stránkám zpracuji přehlednou dokumentaci, díky které si budete moci obsah webu sami snadno upravovat a to i bez znalosti programování nebo jazyka HTML.

Dlouhodobá údržba stránek

Za web neplatíte žádné měsíční poplatky a další správa z mé strany není nutná. Přesto ji doporučuji, výrazně se tak mimo jiné prodlouží životnost stránek a z celkového pohledu tak ušetříte.

Jaké používám technologie?

Ačkoli používám WordPress, šablony i funkce programuji na míru. Díky tomu je výsledkem rychlý a bezpečný web, který se snadno spravuji a má dlouhou životnost. Stačí mi k tomu jen základní technologie.

WordPress + ACF PRO
Bootstrap
PHP
HTML & CSS
JavaScript
Yoast SEO

Tvorba webových stránek na WordPressu Praha

Hledáte spolehlivého vývojáře webových stránek na WordPressu, se kterým se můžete setkat v PrazeV Praze mám většinu klientů, se kterými se zde dle potřeby setkávám. Je-li tedy předmětem vašeho zájmu tvorba webových stránek Praha, jste tu jednoznačně správně.

Tvorba webu Kolín, Kutná Hora, Čáslav, Nymburk, Poděbrady

Protože bydlím v Kolíně, samozřejmě rád nabídnu své služby tvorby webu v lokalitách Kolín, Nymburk, Poděbrady, Kutná hora, Čáslav a dalších přilehlých obcích. Nemůžete na Kolínsku a okolí najít spolehlivého vývojáře a správce firemních webových stránek? Potkejme se, nebo se spojme telefonicky. Zjistíme, zda vzájemná spolupráce může dávat smysl.

Webovky vám mohu vytvořit, ať už jste kdekoliv

Internetové stránky na WordPressu vám mohu vytvořit nejen v Praze a Kolíně. Pracuji s klienty po celé České republice i na Slovensku a zkušenosti mám i s klienty ze zahraničí. Můžeme komunikovat přes e-mail, telefonicky nebo skrz video hovory. Vzdálenost není ani pro tvorbu kvalitních webů nejen na WordPressu žádnou překážkou.

Kvalitní webové stránky za rozumnou cenu

Mou specializací je tvorba webových stránek na systému WordPress. Stavím vlastní HTML a CSS šablony pro WordPress na míru. Díky tomu je web rychlý a bezpečný. Klient si navíc může obsah sám pohodlně spravovat – zcela bez potřeby znalosti HTML, CSS, PHP nebo jakýchkoliv jiných jazyků – stavím přehledné uživatelské rozhraní, které budete využívat s radostí. WordPress mi umožňuje snížit náklady na vývoj a vy díky tomu získáte kvalitní webovky za rozumnou cenu.

S kým budete spolupracovat?

Je důležité vědět, kdo se bude na vašem projektu podílet. Přečtěte si o mých zkušenostech a zjistěte, co o mně říkají klienti.

Lukáš Jirsa
Specialista na WordPress a texty

Tvorbě webových stránek a obsahovému marketingu se věnuji již od roku 2011. Začal jsem od nejmenších projektů, dnes pomáhám s prodejem zboží a služeb přes internet i těm největším.

Více o mně

Recenze mých služeb

Začněte nezávaznou poptávkou